W dobie reklamowanych coraz to nowszych środków mających pomóc w odchudzaniu, coraz ciężej jest trafić na taki lek, którego przyjmowanie będzie miało rzeczywiście zadowalające rezultaty.

Jednym z bardziej polecanych produktów jest Calominal Cena tego leku jest przystępna – waha się w granicach 25-30 złotych za opakowanie zawierające 60 tabletek. W zależności od dawkowania, starcza ono na 7 lub 14 dni.
Calominal jest środkiem, który zmniejsza wchłanianie tłuszczów i cholesterolu z przewodu pokarmowego, skutkiem czego organizmowi dostarczamy mniej kalorii mimo spożywania tych samych posiłków, co wcześniej. Systematyczne stosowanie umożliwia utratę nawet kilkunastu kilogramów, przy czym trzeba pamiętać, że szybciej i efektywniej tracić wagę będziemy wtedy, gdy do przyjmowania tabletek dołączymy aktywność fizyczną (przynajmniej 3 razy w tygodniu po 30 minut).
Wielkim plusem Calominalu jest to, że powoduje on stopniowe chudnięcie, czym chroni nas przed niepożądanym efektem jojo. Nie jest to również środek inwazyjny – możemy być spokojni – przyjmowanie go nie powinno wpłynąć na pracę naszego układu pokarmowego.