Od czasu do czasu zapewne zdarza nam się zainwestować w pewne szkolenia, które później możemy zaproponować wszystkim pracownikom. Staramy się przecież działać w zgodzie z ich potrzebami i oczekiwaniami, zamierzając zaoferować im np. Eventy prozdrowotne. Już teraz je zarezerwujmy, wybierając je spośród oferty wielu firm.

Gdy już uda nam się wybrać odpowiednią firmę szkoleniową, będziemy musieli porozmawiać z nią na temat planowanego eventu. Ustalimy wtedy m.in. to, w jakim dniu ma się on odbyć. Sami określimy także czas jego trwania, mając do wyboru programy jednodniowe, weekendowe czy kilkudniowe. Rozważmy też możliwość zorganizowania takich kursów w czasie wolnym od pracy, by nie zaszkodziły one firmie i nie przystopowały jej działań.

Gdy już wszystko zostanie ustalone, będziemy musieli poinformować tylko pracowników o planowanym wydarzeniu. Z całą pewnością zgodzą się oni wziąć w nim udział, tym bardziej że zrobią to zupełnie za darmo. To my w końcu opłacimy im te wartościowe, prozdrowotne szkolenia.