Ustaliliśmy już, że na naszym weselu główną atrakcją będzie po prostu fotobudka. Jak jednak mamy sprawić, by goście rzeczywiście chętnie do niej wchodzili i z niej korzystali?

Samo robienie zdjęć może nie być aż tak fascynujące, by ktokolwiek zajął się nim w wolnej chwili. Jeżeli jednak pozwolimy swoim gościom na robienie zdjęć w cudownych przebraniach, oni na pewno zmienią swoje zdanie na ten temat. Tuż przy fotobudce ustawmy zatem rozmaite przebrania. Nie muszą to być nawet całe stroje, bo równie dobrze możemy sięgnąć po kolorowe czapki, fantastyczne kapelusze czy zabawne okulary. Fotograf ślubny Wrocław też może wykonywać zdjęcia przebranym gościom. Później takie fotografie będą z wielką ochotą oglądane przez wszystkich, którzy tylko się na nich pojawią.

Stwórzmy zatem z fotografii swoją główną atrakcję weselną. Pokażmy gościom, że można wspaniale się bawić, tworząc zabawne i radosne zdjęcia. Taką rozrywkę zorganizujemy dla nich bez większych problemów i do tego za niewielkie pieniądze.