Gra labirynt

Jest wiele rodzajów gier, które są łamigłówkami tak jak gra labirynt na telefonie. Jedna z wielu wersji tej gry polega na tym aby poprowadzić kropkę lub inny punkt przez cały labirynt w poszukiwaniu wyjścia z niego, a następnie wyjść z niego.
Specyfikacja gry:
*łatwe odtwarzanie, nie potrzeba przechylać telefonu;
*labirynty wykonane są ręcznie bez losowych poziomów;
*posiadają kategorie takie jak:klasyczny, wrogowie, lodowisko, ciemność, pułapki oraz próba czasowa.
*puzzle, które mają poziom łatwy przez trudniejsze do zaawansowanych labiryntów.
Kolejnym rodzajem gry labirynt na telefon jest :Labirynth”, gra ta polega na przejściu kulką przez labirynt nie wpadając w żadną napotkaną po drodze dziurę. Zdarza się, że kulki są bardzo blisko siebie i przejście obok nich to nie lada wyzwanie.
Specyfikacja gry:
* sterowanie kulka odbywa się przez pochylanie lub obracanie telefonu;
*wersja zawiera 10 poziomów, w grze tej mamy możliwość stworzenia 10 swoich poziomów;
Gry labirynt są bardzo proste oraz bezpłatne, można grać w nie zarówno na telefonach z androidem jak i na urządzeniach z oprogramowaniem Windows. Jedne z nich mogą nie sprawiać nam problemu z przejściem przez wszystkie poziomy a są także takie do których przejścia trzeba podchodzić kilka razy dzięki czemu każdy kto lubi grać w łamigłówki znajdzie coś dla siebie. Są one także świetnym sposobem na zabicie czasu czekając np. w kolejce u lekarza czy po prostu aby się rozerwać lub wyluzować po ciężkim dniu co nie oznacza, że podczas grania w tą grę nie trzeba myśleć.