Straszny Labirynt 4

Gra Straszny Labirynt 4 to nadchodzący najnowszy tytuł od twórców tej coraz bardziej popularnej serii mobilnych gier grozy dostępnych na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Poprzednie trzy części Strasznego Labiryntu zostały okrzyknięte przez recenzentów i kilka poważnych magazynów growych tytułem „najbardziej innowatorskiej serii gier mobilnych dekady” i nie ma co ukrywać: jest w tym sporo racji.

Czym wyróżnia się Straszny Labirynt. Na pierwszy rzut oka jest to kolejna gra FPS w trójwymiarze, która ma przyciągać graczy dobrą grafiką, mrocznymi kolorami i częstymi jump scare’ami. Jednak każdy kto zagrał w Straszny Labirynt trochę dłużej niż przysłowiowe kilka minut wie, że pod tym pozornym płaszczykiem prostej gry grozy kryje się coś o wiele głębszego i wielopłaszczyznowego. Jest to bowiem gra, która posiada bardzo rozbudowaną i spójną fabułę, która jest przygotowana na pięć części gry i poprowadzona w ten sposób żeby cała tajemnica tytułowego labiryntu była odkrywana przez gracza powoli i stopniowo z części na część. Zakończenie trzeciej części Strasznego Labiryntu zaskoczyło pewnie nie jednego gracza i wywołało spore oburzenie i poruszenie w sieci, ponieważ otworzyło ono wiele nowych wątków, które teraz każdy chce jak najszybciej poznać.

Będziemy mieli okazję żeby odkryć te kilka nowych tajemnic Strasznego Labiryntu już w te wakacje, ponieważ twórcy gry zapowiedzieli niedawno na swoim fanpage’u na Facebooku, że premiera gry planowana jest na drugą połowę sierpnia. Gra ma trafić na smartfony, a także konsole Xbox i Playstation.