wycieczka-do-japonii-10W zachodniej części Mazur, wśród lasów i jezior w Starych Jabłonkach położony jest czterogwiazdkowy HOTEL ANDERS.

Pokoje hotelowe ( jest ich 120) rozmieszczone są w dwóch budynkach: pięknym,zabytkowym pałacu i nowym. Poza tymi pokojami hotel oferuje także 22 Chaty Mazurskie rozsypane na jedenastohektarowym terenie należącym do hotelu ( jest to wspaniałe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi)

Jest też oczywiście cudowna, stylowo urządzona Restauracja Pałacowa, serwująca potrawy z kuchni polskiej i europejskiej ze specjalnym naciskiem na potrawy z ryb.

Jest też centrum rekreacyjne, w którym można zagrać w kręgle, bilard, squash czy poćwiczyć na siłowni… są także 4 ziemne korty tenisowe i wypożyczalnia sprzętu wodnego…no i oczywiście Centrum Zdrowia i Urody, które oferuje 8 gabinetów do masażu i innych specjalistycznych zabiegów. Specjalnością AnderSPa jest firmowy masaż jabłkowy …

Dla gości biznesowych HOTEL ANDERS ma 7 sal konferencyjnych ( 600 miejsc), w których mogą się odbywać kameralne spotkania, ale także duże imprezy…położenie hotelu wśród lasów i nad jeziorem dało pretekst do utworzenia parku linowego, ścieżek do jazdy quadami, oraz terenu do gry w paintball…