Hotel w gorach (8)Dalej nie zarezerwowałeś dla siebie żadnego, wakacyjnego noclegu? Musisz się zatem pospieszyć, tym bardziej jeśli celem twojej wyprawy mają być góry. Polacy na tyle chętnie w nich odpoczywają, że powinieneś ich wyprzedzić i już teraz znaleźć dla siebie i swoich towarzyszy wyprawy idealny nocleg.

Co może nim być? Między innymi pensjonaty, czyli małe obiekty turystyczne oferujące pokoje kilkuosobowe. Są tanie, aczkolwiek nie dysponują siłownią czy basenami, które z kolei zaproponuje ci każdy Hotel w górach. Jest on odmianą luksusowej kwatery turystycznej, co nie znaczy wcale, że nie powinieneś na niego się decydować. Marząc bowiem o wyjątkowych wakacjach, nie możesz na nich za wszelką cenę oszczędzać, bo w takim wypadku ostatecznie wylądujesz w obskurnym pokoju oddalonym od gór o kilkadziesiąt kilometrów.

Jeżeli jednak preferujesz naturalny wypoczynek wśród cudownych krajobrazów, powinieneś wynająć domek letniskowy. Rezerwując go w większej grupie, wcale aż tak dużo za niego nie zapłacisz.