Już niedługo dowiesz się jak rozpoznawać czy dziewczyna jest Tobą zainteresowana i czy w ogóle zauważa Twoją obecność. Czy są jakieś charakterystyczne zachowania, którymi kobieta okazuje zainteresowanie mężczyźnie?

Właściwie to są dwa rodzaje oznak zainteresowania, które daje kobieta świadome i nieświadome. Nieświadomie robią, to kiedy np. Rozmawiasz z dziewczyną i bardzo ją to zaczyna interesować, przez co pochyla się w Twoją stronę i zwraca swoje ciało w Twoim kierunku.

Często po przez przypadkowe (w teorii) sytuacje, takie jak nadepnięcie na nogę czy proszenie o pomoc, dziewczyna okazuje zainteresowanie. Kobieta może śmiać się histerycznie z nawet nie za bardzo śmiesznych żartów. Może to też polegać na braniu do tańca wszystkich Twoich kumpli oprócz Ciebie, jak gdyby chciała sprawdzić czy jesteś o nią zazdrosny.

Zabawa włosami.

Czasami zdarza się, że dziewczyna zaczyna bawić się włosami, bo tak bardzo pochłania ją rozmowa z Tobą i może to świadczyć o jej zainteresowaniu Twoją osobą. Bardzo często dochodzi do sytuacji, gdzie dziewczyna bawi się włosami, przeczesuje je ręką itd. Te wszystkie niby przypadkowe ruchy świadczą o zainteresowaniu Tobą.

Przypadkowy kontakt fizyczny z Tobą.

Kobiety mają bardzo czułą i delikatną skórę i z łatwością wyczuwają nawet przypadkowy kontakt. One mają siedmiokrotnie delikatniejszą skórę od nas, co oznacza że, jeśli dziewczyna opiera się o Ciebie, to nie jest przypadek, bo ona doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Klepie Cię w ramie.

Bardzo często dzieje się to kiedy rozśmieszysz czymś dziewczynę, albo zażartujesz sobie z niej (wiem, że to może brzmieć nietypowo, ale musisz tak zagrać jeśli nie wiesz jak poderwać dziewczynę ). Ona wtedy klepie Cię po przyjacielsku w ramie, jak gdyby za “karę”, ale prawda jest taka, że jest to znak, że dziewczyna czuje się przy Tobie bardzo swobodnie.

Wzrok kobiety.

Oznaką zainteresowania może być kiedy dziewczyna patrzy na Ciebie i nie spuszcza wzroku, kiedy nawiążecie kontakt wzrokowy. Ważne jest wtedy, abyś utrzymał wzrok i nie spuszcza go pierwszy (pamiętaj o uśmiechu).

Śmianie się z niektórych Twoich żartów (nawet tych, które są nie śmieszne). Jeśli powiesz coś średnio śmiesznego a ona śmieje się, jakbyś był królem kabaretu, to może być też oznaką zainteresowania.

Mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak zdobyć dziewczynę. Nie musisz się specjalnie wysilać i wystarczy po prostu, że wejdziesz na stronę o podrywaniu dziewczyn. Najlepiej zrób to teraz i nie marnuj więcej czas.