Nam kobietą nie jest łatwo poderwać chłopaka. To faceci zawsze inicjują rozmowę, to faceci zawsze zabierają nas na randki i to oni dzwonią lub też nie odzywają się przez kilka dni. Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się to mało prawdopodobne to my także możemy skutecznie podrywać. Wystarczy tylko, że będziemy wiedzieć, jak poderwać chłopaka i co zrobić, aby jak najdłużej o nas pamiętał. W końcu jeżeli pamięta to o nas myśli, a jak myśli to już połowa sukcesu za nami.

Więc od czego zacząć? Przede wszystkim od tego, aby być bardziej odważną. Nie od dziś przecież wiadomo, że faceci są nieśmiali, szczególnie w nawiązywaniu pierwszego kontaktu. W wielu przypadkach to właśnie Ty, jeżeli spodoba Ci się facet, będziesz musiała zrobić pierwszy krok. Nie musisz wtedy nawet zaczynać pierwsza rozmowy wystarczy, że nawiążesz kontakt wzrokowy, a później delikatnie dasz mu znać za pomocą subtelnych znaków zainteresowania – bawiąc się przy nim włosami lub pierścionkiem na palcu.

Pamiętaj jednak, by na samym początku być troszkę bardziej tajemnicza. Po prostu nie odpowiadaj do końca wyczerpując tematu, albo czasem nawet zupełnie go pomiń. Wzbudzi to nie tylko większe zainteresowanie płci przeciwnej, ale także sprawi, iż będą dalej mogli Cię poznawać na kolejnych randkach. W końcu nie ma nic gorszego niż wiedzieć o sobie wszystko już po pierwszym spotkaniu. Szczególnie, jeżeli chodzi o Twoje wady i kompleksy. Omijaj ten temat szerokim łukiem, gdyż w końcu może je zauważyć.

To facet zawsze podrywał kobietę i ją zdobywał. Postaraj się więc nie być nachalna, czy to przez zasypywanie go pytaniami, czy przez wysyłanie sms’ów. To co jednak możesz i powinnaś zrobić to umiejętne budowanie obrazów w jego głowie – w końcu facet to wzrokowiec. Możesz je tworzyć za pomocą swojego ubioru (pamiętaj jednak, abyś nie przesadziła, bo to Ty przede wszystkim masz się czuć dobrze), czy po przez spontaniczne zachowanie. Nie przejmuj się jeśli nie jesteś spontaniczna, bo zawsze możesz zaplanować sytuację, która właśnie na taką będzie wyglądać. Ważne jednak, aby czymś go zaskoczyć, co pozwoli na długo zapamiętać uśmiechniętą Ciebie.

Uśmiech to bardzo ważny element w podrywaniu faceta, gdyż w Twoim organizmie naturalnie wytwarza feromony, które przyciągają chłopaków. Pamiętaj o tym szczególnie, gdy jesteście na randce, gdyż nie tylko będzie wtedy bardziej zainteresowany Twoją osobą, ale także miło spędzi z Tobą czas. W końcu nikt nie chce go spędzać z ponurakiem.

Wbrew pozorom, gdy w Twojej głowie pojawi się pytanie, jak go poderwać, a Ty zastosujesz się do kilku wskazówek tu zapisanych, poradzisz sobie bez problemu. W końcu faceci nie są trudni do zrozumienia, jeśli posiada się odpowiednią wiedzę. Wiedzę, którą Ty właśnie zgłębiłaś.