Chyba każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wielką moc mają komplementy, w szczególności gdy są one kierowane do kobiet. Wtedy kobiety stają się bardziej uległe, a mężczyźni mogą w takiej sytuacji uskutecznić swój podryw.

Warto wiedzieć jednak o tym, że takie komplementy powinny być starannie przemyślane, abyśmy przypadkiem nie strzelili jakiejś gafy, do czego w żadnym wypadku nie można dopuścić. Wiadomą sprawą jest jednak z całą pewnością fakt, że sposób na to jak zdobyć dziewczynę w takiej wersji jest bardzo rozpowszechniony praktycznie na całym świecie, i nikogo to chyba nie dziwi. Musimy dać do zrozumienia kobiecie, co nam się w niej najbardziej podoba, a wtedy na pewno ona bardzo to doceni, dlatego też warto popracować nad swoimi umiejętnościami w tym właśnie zakresie.

Każdy z nas doskonale jednak orientuje się w tym, że mężczyźni w wielu przypadkach wiedzą dobrze jak poderwać dziewczynę, aby ten podryw zakończył się sukcesem i nie potrzebują oni żadnych poradników, wystarczy być odważnym, pewnym siebie, a do tego także naturalnym, co kobiety cenią sobie chyba najbardziej. Ważne jest to, że mężczyźni, którzy wiedzą jak zdobyć dziewczynę używają nieskończonej liczby komplementów, które mogą im w tym pomóc, ale naprawdę nie mogą to być komplementy z kosmosu, lecz muszą one pasować do naszej towarzyszki, tak aby czuła się ona wyjątkowo. Wtedy inne sposoby na to jak poderwać dziewczynę nie będą istotne, bo komplementy wystarczą w takiej sytuacji w całości, także warto być kreatywnym w tej kwestii.

Niezwykle istotne jest jednak to, że nie każdy potrafi kobiecie powiedzieć skuteczny komplement, który ją zaintryguje, niekiedy mężczyźni mają z tym spore problemy. Wtedy przyda im się trening, na przykład w obecności ich koleżanek, które stwierdzą czy wypowiadane przez nich komplementy są dobre, czy też do niczego się nie nadają. Na pewno jednak warto takich komplementów mieć w głowie jak najwięcej, bo wtedy mamy większe szanse na to, że utkwią one w sercu kobiety, na której nam zależy.