Odwieczny dylemat i poszukiwanie złotego środka. Każdy z nas zapewne stanął przed nim nie raz i nie dwa, dlatego jest to dla nas szczególnie bliski problem.

Jak ma się on w wypadku Turystyki czy też ogólnego podróżowania? Wybierać oferty tanie, ale o wadliwej jakości i komforcie czy też te dystyngowane jako ,,all inclusive” z pod szyldu pierwszej klasy? Oczywiście nie zdziwię nikogo, jeśli stwierdzę ,,to zależy”. Tak – zależy od groma czynników, dlatego omówmy to na przykładzie.

Wpisujemy Hong Kong – widzimy w grafice piękne zdjęcia, znajoma mówiła nam, że była tam i to świetne miejsce. Szukamy…Loty Warszawa Hong Kong, następnie nocleg i zapewne atrakcje do ujrzenia. Jesteśmy zdeterminowani. Na co jednak zwrócić uwagę w wypadku wyboru linii lotniczych?

Pierwsze, ale nie najmniej ważne to komfort i opinie. Wybierajmy raczej sprawdzone opcje, testy zostawmy innym. Następnie zerknijmy na opis oferty, zakres cenowy oraz ewentualne udogodnienia. Po przekonaniu się do którejś opcji wystarczy zarezerwować ją – to nic trudnego, podobnie jak sam proces wyboru. Do dzieła zatem!