Najstraszniejsze gry na świecie

Jest wiele najstraszniejszych gier w które możemy grać online. Każdy z graczy lubiący bać się podczas gry na pewno znajdzie coś dla siebie.
Najstraszniejsza gra na świecie online to np: „One Step Back” to gra w której przeciwnikiem dla naszego bohatera jest jego przeszłość. W trakcie gry musimy przejść od drzwi do drzwi często wykonując narzuconą z góry ilość kroków w innym razie zostaną one zamknięte. Dojście do celu utrudniają cienie głównej postaci naśladujące każdy jej ruch. Jeżeli bohater zderzy się z którymś ze swych cieni przegrywa grę. Gra ta na pozór wydaje się łatwa, ale wcale taka nie jest.
Kolejna najstraszniejsza gra na świecie online to „Outlast” głównym bohaterem gry jest reporter Miles Upshur, który odwiedza szpital psychiatryczny opuszczony przez wiele lat i w 2009 roku znów otwarty. Aby widzieć coś w ciemnych miejscach budynku potrzebna jest kamera z noktowizorem lecz jest problem, ponieważ baterie w niej ulegają wyczerpaniu. O historii oraz akcji bohater dowiaduje się z notatek oraz dokumentów, które znajduje na swojej drodze. Napotyka on także na swej drodze ciała pracowników i pacjentów a Ci którzy przeżyli nie mogą mu pomóc, ponieważ są obłąkani. W grze tej jest duża ilość scen brutalnych zawierających ogromną ilość krwi oraz ludzkich wnętrzności. Klimat tej gry jest ponury co dodaje dreszczyku emocji. W grze tej bohater nie ma broni wiec jego obrona polega na ukrywaniu się oraz ucieczce, czasem pomóc mogą znalezione przełączniki, klucze lub karty dostępu.
Gry te zapewniają graczowi dużą dawkę strachu oraz trzymają w napięciu od początku do końca.