Obozy narciarskie w Austrii (10)Obozy narciarskie w Austrii to nie jest jedyne rozwiązanie dla wielbiciele sportów zimowych. Owszem, do niedawna fani narciarstwa głównie wyjeżdżali do Europy po to, aby pojeździć porządnymi trasami narciarskimi, ale w ostatnich latach sporo się w tym względzie zmieniło i dzisiaj nie musimy już wyjeżdżać z kraju, żeby zaznać trochę zimowego szaleństwa.

W Polsce także fani narciarstwa i innych sportów zimowych znajdą warunki do tego, aby pojeździć bezpiecznie i bez konieczności obawiania się o swoje zdrowie, czy stan wypożyczonego sprzętu.
Polska także otwiera się na nowe dziedziny usług turystycznych i poza letnimi wakacjami nad morzem, wiele ciekawych zimowych rozrywek znajdziemy w Zakopanem.
Dla osób, które słabo znają Polskę pod względem krajoznawczym to doskonała okazja do tego, aby zwiedzić własny kraj zarówno latem, jak i zimą. Kto nie spacerował trasą do Morskiego Oka i nie kąpał się w Bałtyku powinien to czym prędzej nadrobić zanim wyruszy na zagraniczne wojaże. Bo jak to mówią „cudze chwalicie, swojego nie znacie”.