Rozrywka nie dla każdego – straszne gry

Lubimy horrory. Bez wątpienia są liście jednych z najbardziej pożądanych gatunków filmowych. Lubimy je oglądać sami albo w towarzystwie innych, dniem albo nocą. Jednak nie wymagają one on nas interakcji, co zupełnie inaczej wygląda w przypadku gier. Straszne gry są ciekawsze alternatywą dla horrorów, pozwalają na nietypową rozrywkę i zaskakują fabułą. Musisz być w nich przygotowany praktycznie na wszystko.

W takich grach znajdziesz wiele strasznych rzeczy. Spotkasz się z duchami, goblinami czy orkami, zobaczysz zombie czy nawet demony. Wszystko okraszone będzie dobrą, trzymającą w napięciu fabułą i przedstawione w mrocznej atmosferze. Przez niektóre z nich przemierzał będziesz używając jedynie latarki, nie wiedząc jednocześnie, co czai się za Tobą w ciemnościach. Przeżyjesz niesamowitą przygodę, prowadził będziesz rozmowy z wyjątkowymi kreaturami, a także rozwiązywał zagadki logiczne. Zapewne staniesz również oko w oko z jakimś wielkim potworem i będziesz musiał stoczyć z nim walkę.

W strasznych grach cały czas musisz pozostać skupiony. Niech nie rozpraszają Cię straszne dźwięki czy dziwne obrazy pojawiające się na ekranie. Możesz grać w nie zarówno w dzień jak i w nocy, wszystko zależy od tego jaki styl preferujesz. W mroku staną się one ciekawsze, ale jednocześnie, jeśli nie jesteś na to gotowy, napędzą Ci niezłego stracha. Głównie przez ścieżkę dźwiękową i nagłe pojawianie się rzeczy niespodziewanych. Trzeba jednak przyznać, że jest to idealna forma rozrywki na długie zimowe popołudnia i wieczory.