Niedoceniane przedmioty – taśmy

Gdyby ktoś zapytał was, jaka jest najpotrzebniejsza rzecz w domu, to raczej nikt nie odpowiedziałby „taśma klejąca”. Ale tak właściwie to dlaczego? W każdym domu znajdziemy przynajmniej 3 rodzaje taśm, a z reguły nawet więcej. Od kolorowej, ozdobnej taśmy w pokoju sześciolatki, po silver tape’a w warsztacie. Taśm używamy praktycznie codziennie, są bardziej ekonomiczna wersją kleju, a dodatkową mogą pełnić funkcje estetyczne.
Najbardziej rozpowszechniona jest taśma klejąca, dostępna praktycznie w każdym szanującym się sklepie papierniczym. Używamy jej z reguły do sklejenia dwóch papierowych przedmiotów. Kolejna na liście może być taśma dwustronna. To niezwykle pożyteczny przyrząd, ponieważ jest niewidoczna, gdy nałożymy na siebie dwa przedmioty. Następnie można by się pochylić nad taśmą hydrauliczną. Ona z kolei słynie ze swojej wodoodporności, dzięki co jest doceniana nie tylko przez hydraulików, ale również żeglarzy, surferów i wszystkich innych, którzy mają w swojej pracy stały kontakt z wodą.

tagi: taśmy CuZu39Pb, taśmy transportowe Primacon, taśmy transportujące Primacon, Primacon taśmy transportujące, Primacon taśmy transportowe