Dla początkujących i zaawansowanych

Można do sieci zawitać po raz pierwszy, a można poruszać się w niej już od jakiegoś czasu, a pozostawać na zbliżonym poziomie świadomości internetowej. Bez pewnego obeznania, bez przewodnika, który pomoże w niej istnieć w sposób zadowalający, nasza droga wygląda tak, jak chód ślepca albo człowieka w głębokiej ciemności. Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego zapewnia taką usługę.
Czy poszukujesz treściwych informacji gospodarczo-politycznych, ciekawostek przyrodniczo-geograficznych albo pograć dla odprężenia w jakąś grę, platforma ci to umożliwi. Chcesz być wyłącznie uczestnikiem biernym, pobierającym informacje dla na przykład: copywritingu, a może czynnym, który posiada wiedzę w zakresie wystarczającym, by zechcieć, się nią podzielić? W każdym wypadku portal będzie pomocny. Dla tego ostatniego pomagając wystartować w świecie internetu z własnym pomysłem.
Tworzenie własnej strony, czy założenie bloga, może być zadaniem karkołomnym albo łatwym, jeżeli skorzysta się z czyjejś pomocy.