Czarter Grecja i Łodzie motorowe czarter

Wycieczka do Grecji

Marzysz o wycieczce na wyspy greckie? Już widzisz przed oczami to turkusowe morze, powyginanie drzewka oliwkowe na tle bielonych budyneczków. Widoki jak z bajki, prawda?

Pamiętaj jednak, że aby poruszać się między Santorini a Rodos, musicie wykorzystać Łodzie Motorowe Czarter – przecież to wyspy i niemożliwe byłoby podróżowanie tam pojazdami kołowymi. Jeśli jednak upieracie się przy swoich czterech kółkach, poszukajcie usług promów, które przewiozą was oraz wasz samochód na drugą stronę. Koszty wtedy jednak są znacznie wyższe niż przy płynięciu na swoich własnych nogach i czasami Czarter Grecja okazuje się znacznie lepszym posunięciem.

Jak jeszcze przygotować się na tą wyprawę? Koniecznie spakujcie olejki do opalania i kremy z wysokim filtrem. Pogoda w Grecji raczej dopisuje i rzadko kiedy mielibyście okazję wykorzystać parasole czy przeciwdeszczówki – to raczej oczywiste. Przydadzą się na pewno szorty, krótkie bluzki i podkoszulki, nie zapomnijcie o bikini, aby móc zanurzyć się w bajecznie niebieskiej wodzie!