Co sprawia, że ludzie, którzy przetestowali już Pokoje zagadek, bardzo często do nich wracają? Dlaczego skłonni są oni wydawać kolejne pieniądze tylko po to, by ponownie przeżyć praktycznie to samo. Otóż wystarczy zapoznać się z ich subiektywnymi opiniami, by na te wszystkie pytania szybko sobie odpowiedzieć.

Zazwyczaj klienci, czyli osoby, które przetestowały już pokój zagadek, bardzo chwalą tą formę rozrywki. Mówią, że nigdy wcześniej nie przeżyli czegoś tak niesamowitego. Zaznaczają, że poczuli się jak bohaterowie gier komputerowych, które dotąd znali tylko z drugiej strony – sprzed ekranu monitora. Pokoje zagadek pozwoliły im natomiast realnie wejść do takiej gry i przeżyć wszystkie te fantastyczne przygody na żywo, tak jak gdyby naprawdę się to wszystko działo.

Oczywiście zdarzają się i mniej przychylne opinie klientów pokojów zagadek. Zanim człowiek do któregoś z nich się wybierze, powinien po prostu sprawdzić, czy ludzie naprawdę go polecają. Jeśli tak, to znaczy, że warto zainwestować w tę rozgrywkę.