Najstraszniejsza gra na świecie

Najstraszniejsza gra na świecie online to gra zawierająca straszne efekty dźwiękowe a jej akcja rozgrywa się w potwornej oraz przerażającej scenerii, jej niektórzy bohaterowie także wyglądają upiornie.
Oto niektóre z najstraszniejszych gier na świecie, w które można grać tylko online:
*”Penumbra”- gra ta miała na celu przestraszyć gracza za pomocą dźwięków oraz panującej w niej ciemności.
*”Condemned 2″- bohater tej gry to Ethan Tomas, który znany jest z gry „Condemned” . Jest to bezdomny, który boryka się alkoholizmem. Musi on zmierzyć się z zagadką tajemniczych wybuchów jakie maja miejsce w mieście Metro City. W grze tej gracz polegać może głównie tylko na walce wręcz, ponieważ w grze tej jest mało broni palnej.
*”Doom 3″- w grze tej przerażenie polega na tym, że nie można równocześnie używać broni oraz latarki. Na korytarzach jakie gracz przemierza czają się zombie oraz demony, które czyhają na jego życie.
*”F.E.A.R.”- w tej grze można spodziewać się potworów wyskakujących zza rogu w najmniej spodziewanym momencie. Dodatkowo strachem przeszywa klimatyczna muzyka.
*”Alone in the Dark”- gra ta polega na odpieraniu ataku różnych postaci oraz walce z innymi zagrożeniami. Gracz ma ograniczoną ilość narzędzi a żeby ułatwiać sobie przygodę oraz przechodzić do dalszych przygód musi szukać coraz to nowych narzędzi.
*”Dead Space”- gracz może zdobyć tutaj lepszy kombinezon lub broń. Akcja toczy się na planecie gdzie wysłany został drugi zespół po utracie kontaktu z pierwszym.
*”Bioshock”- gra utrzymana w utopijnym klimacie, w którym nie wszystko jest tak jak powinno. Straszą nas postacie w przerażających maskach, małe dziewczynki, którym świecą się oczy oraz ogromni mężczyźni z wiertłami.
*”System Shock 2″- gra toczy się na czystym statku kosmicznym, który wypełniony jest grozą oraz terrorem.
*”Silent Hill 2″- jest to akcja która bardziej skupia się na tym co dzieje się w głowie głównego bohatera oraz na szukaniu odpowiedzi na jego pytania, których szuka w opustoszałym mieście niż na walce z przerażającymi postaciami.
*”Resident Evil 4″- spotkać tu zamiast zombie można ludzi zarażonych wirusem Las Plagas przez co są one trudniejszym przeciwnikiem niż żywe trupy. Akcja toczy się często na otwartych terenach z grupami przeciwników.
Każdy z graczy w zależności od swoich potrzeb na pewno znajdzie coś dla siebie wśród najstraszniejszych gier na świecie online.