Spider-Man

We wrześniu odbędzie się Polska premiera gry Spider-Man w wersji na PSX.
Którz z nas nie zna Spider-Man’a, tajemniczego człowieka-pająka, bohatera licznych kreskówek, komiksów. Razem z nim mogliśmy wspinać się na dachy drapaczy chmur i oglądać mroczną, okrytą mgłą panoramę Nowego Yorku.
Te wszystkie, klasyczne elementy powracają tu w pełnej krasie. Ożywiony zostaje znajomy świat tytułowego bohatera, dając możliwość na nowo odkryć charakterystyczny styl walki Spider-Man’a, jego umiejętności i broń, ewolucje wykonywane w powietrzu oraz szeroki krąg zatwardziałych wrogów.
Wcielając się w człowieka-pająka uzyskujemy jego wszelkie, ręczne zdolności, czyli szybujemy między wieżowcami uczepieni na sieci, pełzamy po pionowych ścianach, sufitach, czatujemy na wrogów, by za chwilę opleść ich siecią, czy złapać na lasso. To tylko niektóre z najczęściej używanych umiejętności, a trzeba zaznaczyć, że występuje tu także kilka nowych rodzajów broni, jak: kopuła sieciowa, która może także chronić przed atakiem.
Dzięki trójwymiarowej grafice, przemieszczanie się między Daily Bugle, Times Square, New York Bank – miejscami znanymi z kreskówek, zyskuje nowy wymiar. Realizm i wizualne efekty, a przede wszystkim możliwość poruszania się gdziekowiek zapragniesz, spowodują, że świat człowieka-pająka wciągnie do zabawy na długie godziny !!
Wielkim atutem Spider-Man’a jest właśnie wierne odtworzenie świata kreskówkowego bohatera, co w połączeniu z enginem Tony Hawk Pro Skater stanowi niesamowitą mieszankę wartkiej akcji i pasjonujacej przygody.

materiały prasowe LEM