Domki letniskowe (5)Z czym kojarzą się wakacje? Z błogim lenistwem? Tak, dla niektórych idealne wakacje to relaks w SPA. Coraz więcej osób decyduje się jednak na aktywny wypoczynek. Wówczas najlepszym rozwiązaniem nie są luksusowe hotele, a domki letniskowe.
Najważniejszą zaletą takich miejsc jest przestrzeń. W małym pokoiku hotelowym trudno zmieścić rower, czy kajak. W domku pomieści się też więcej osób, niż w nawet wieloosobowym pokoju. Każdy ma też swoją prywatną przestrzeń.
Większość domków znajduje się w przyjaznym, spokojnym otoczeniu, Może to być skraj lasu, albo brzeg jeziora. Łatwo wybrać lokalizację idealną do ulubionej formy aktywności. Dla miłośników pieszych wędrówek idealny będzie Kampinos, bądź Kotlina Kłodzka. Tymczasem Hel będzie idealny dla windsurferów, a jezioro Hańcza dla nurków.
Najczęściej nie trzeba posiadać własnego, drogiego sprzętu, aby aktywnie wypoczywać. Na kempingu znajduje się również cały potrzebny sprzęt. Można go wynająć za niewielką dopłatą. To wszystko sprawia, że można spędzić wakacje pełne emocji za niewielką cenę.