Straszny Labirynt 2

Gra Straszny Labirynt 2 to tytuł, który niedawno został dodany do sklepu Google. Jest to ciekawa pozycja, którą warto zainteresować się z kilku powodów o których warto wiedzieć.

Po pierwsze jest to gra całkowicie za darmo. Nie będziemy musieli wydać na nią ani jednej złotówki. Bardzo dużym plusem jest też to, że w grze (w przeciwieństwie do wielu podobnych gier) nie znajdziemy ani jednej ukrytej mikrotransakcji. Nie mamy tutaj żadnych płatnych przyspieszaczy dzięki którym dojdziemy do jakiegoś etapu szybciej. Nie znajdziemy tu także żadnej złotej waluty, którą da się zdobyć wyłącznie za prawdziwe pieniądze. Jedyny haczyk polega na tym, że w grze znajduje się kilka reklam, które będą nam się od czasu do czasu wyświetlać – to właśnie dzięki nim twórcy są w stanie zarobić na grze i nie są zmuszeni do sprzedawania jej za realne pieniądze.

Kolejnym plusem gry Straszny Labirynt 2 jest jej niezwykła i wciągająca, a także bardzo tajemnicza i enigmatyczna fabuła, która zawiera bardzo dużo ukrytej symboliki. Fani pierwszej części będą czuć się tutaj jak ryba w wodzie, ponieważ jeżeli tylko będą uważnie patrzeć na to co dzieje się na ekranie ich smartfona, to z pewnością znajdą kilkanaście różnych nawiązań do pierwszej części tej kultowej już gry.

Grafika to kolejny element, który wyróżnia Straszny Labirynt 2 na tle konkurencji. Jest to gra zrobiona w całości w technologii 3D i posiada grafikę o jakości porównywalnej z niektórymi grami, które znajdziemy na komputerach stacjonarnych oraz konsolach.